Site Overlay

Program wczesnej edukacji muzycznej płyta CD oraz album cyfrowy

Zapewnij swojemu dziecku muzyczny rozwój dając możliwość słuchania specjalnie przygotowanego przez nas materiału dżwiękowego.  To nie jest zwyczajna płyta z piosenkami dla dzieci, a  skuteczny program umuzykalniania inspirowany teorią naukową!  Pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju muzycznych zdolności Twojego dziecka. Wykorzystaj dobrze ten czas i zapewnij jemu już teraz bogate środowisko muzyczne. Weź proszę pod uwagę, że rozwój muzyczny wpływa z kolei na zdolności językowe, a nawet matematyczne!

Gordonki? – Kliknij na poniższy przycisk


GORDONKI Warsztaty umuzykalniające dla dzieci 0-3 lat

IMG-6884
IMG-6866
IMG-6874
IMG-6854
IMG-6861

Ta wyjątkowa płyta z muzyką dla dzieci w wieku 0-6 lat, a także kobiet w ciąży powstała z inspiracji teorią naukową – teorią uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona. Płyta zawiera krótkie fragmenty słynnych utworów muzyki klasycznej, jazzowej, dziecięcej, tradycyjnej,  i, co niezwykle ważne, także autorskie utwory w różnych skalach, nie tylko Dur i Moll.

Oto, co zdecydowanie wyróżnia naszą płytę i wynika z inspiracji teorią uczenia się muzyki znanego psychologa muzyki prof. Edwina E. Gordona:

– śpiewanie bez użycia słów, na sylabach “pam, pam”, by dziecko mogło skupić się na nauce muzyki, a nie na słowach;

– momenty ciszy, dzięki którym dziecko ma czas “przetworzyć” to, co usłyszało;

– autorskie kompozycje w różnych skalach, m.in. frygijskiej, eolskiej, przeplatane słynnymi fragmentami utworów,  jak „Różowa Pantera”, „Dla Elizy”,  “Smile”, “Był sobie król” i innych;

– brak dźwięków instrumentów, a umuzykalniamy głosem śpiewanym

– wiele fragmentów utworów w krótkim czasie, gdyż dziecko nie jest w stanie skupić swojej uwagi na dłużej, a chcemy dostarczyć jemu różnorodnego materiału muzycznego

„To, czego dziecko uczy się podczas pierwszych pięciu lat życia tworzy podstawę dla całej późniejszej edukacji.” Edwin E. Gordon

IMG-6884
IMG-6876
IMG-6874
IMG-6861

Dzięki tej płycie umuzykalnisz swoje dziecko! Sprowokujesz je do śpiewania, a tym samym ćwiczenia aparatu mowy i w konsekwencji nauki także mówienia! Tobie równiez prościej będzie śpiewać dziecku z płytą w tle. Nauczysz sie i przypomnisz sobie wiele znanych, pięknych melodii. Wspólne śpiewanie, tańczenie i słuchanie to również sposób na budowanie bliskiej relacji z dzieckiem.

Płyta została dodatkowo wzbogacona o autorską relaksację dla dzieci na zakończenie, z wykorzystaniem terapeutycznych, naturalnych instrumentów oraz improwizacji wokalnej. Tym sposobem pociechy mogą odpocząć po ok. 30 min. sesji umuzykalniającej, która jest dla nich wysiłkiem nie lada, ale jakże wartościowym.

Płyta wpisuje się w trend ograniczania dzieciom nadmiaru bodźców, mającego niekorzystny wpływ na młody układ nerwowy oraz jest pewnego rodzaju powrotem do natury w formie przekazu.

Rozwijajmy więc muzyczny potencjał dziecka w warunkach domowych z tą oto płytą, pamiętając jednak o umiarze – optymalna częstotliwość włączania dziecku materiału z płyty (poza relaksacją) to 1-3 razy w tygodniu.

Album Cyfrowy

(MP3/FLAC, okładka PDF) 

50 zł

(nie zawiera 4 utworów z płyty CD, co nie ma jednak wpływu na jej umuzykalniającą wartość).

To koszt mniejszy niż pojedyncze zajęcia umuzykalniające!

Zamawianie albumu cyfrowego krok po kroku:

1. Wykonaj przelew za album cyfrowy

Dane do przelewu

nr konta: 94 1050 1520 1000 0090 6874 1371

Tytuł: ‘Album cyfrowy’

Piotr Grabowski

ul. Kutnowska 16

61-046 Poznań

2. Prześlij potwierdzenie dokonania przelewu na adres plyta@przyplantach.pl i podaj adres email do wysyłki.

3. Oczekuj przesyłki albumu mp3 na swoim mailu.

Marta Grabowska – wokalistka i wykonawczyni utworów na płycie, jest certyfikowanym nauczycielem kierowania edukacją muzyczną małego dziecka wg teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona, członkiem Polskiego Towarzystwa Edwina Eliasa Gordona, absolwentką Kursu Gordonowskiego PTEEG i FKE, a także muzykoterapeutką. Płyta jest wyrazem zainteresowań i działań wokalistki od lat oscylujących wokół tych dziedzin. Marta Grabowska prowadzi także warsztaty umuzykalniające – Gordonki – w swojej szkole muzyki PAM PAM Przy Plantach w Poznaniu. Poza tym występuje na mniejszych i większych scenach z repertuarem dla dorosłych wykonując najczęściej utwory muzyki filmowej oraz repertuar Anny German.

Dane kontaktowe

email: plyta@przyplantach.pl

tel.: +48 697 183 844


Pam Pam Przy Plantach

ul.Kutnowska 16

Poznań